Jak rezerwować?

 

Przeglądanie ofert i ich rezerwowanie jest bardzo proste.

Tutaj dowiesz się, jak krok po kroku zakupić wymarzone wczasy.

 

  1. Wyszukaj najlepszą dla Ciebie ofertę – potrzebujesz porady, napisz na wakacje@cromaniatravel.pl - wypełniając odpowiednie pola wyszukiwarki określ, jakiej wycieczki szukasz. Podaj termin oraz ilość osób. W odpowiedzi otrzymasz listę propozycji, które spełniają Twoje oczekiwania. Zapoznaj się ze szczegółami wybranej oferty oraz z warunkami uczestnictwa i ubezpieczenia.
  2. Dokonaj wstępnej rezerwacji – to nic nie kosztuje - jest ona zupełnie niezobowiązująca. Po podaniu terminu, czasu pobytu i innych parametrów parametrów sprawdzimy dostępność miejsc u organizatora, a następnie dokonamy wstępnej rezerwacji.
  3. Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie w celu potwierdzenia rezerwacji.
  4. Podpisz umowę – na tym etapie wyślemy do Ciebie umowne na wskazany adres email. Następnie po podpisaniu umowy odeślij ją na adres naszego biura podróży.
  5. Dokonaj opłaty – na podany w umowie numer konta bankowego przelej ustaloną kwotę za wyjazd.
  6. Otrzymasz od nas potwierdzenie rezerwacji – z tym dokumentem udasz się na miejsce docelowe.
  7. Teraz już tylko pozostaje Ci pakowanie walizek i spędzenie niezapomnianych chwil!

 

Życzymy udanego urlopu! Jeśli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami już teraz.


Uwaga:
Przesłanie podpisanych dokumentów jest równoznaczne z Państwa zobowiązaniem się do zapłaty za wybraną imprezę turystyczną. W momencie potwierdzenia rezerwacji (odesłania podpisanej umowy oraz zatwierdzenie rezerwacji przez organizatora) umowa staje się prawomocna i każda ewentualna zmiana bądź rezygnacja dotycząca powyższej imprezy będzie wiązała się z kosztami wynikającymi z Warunków Uczestnictwa.

Formularz kontaktowy

Pozostało znaków:  1500